Os 9419 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 16.25 | I./1 | |||
Praha-Vysočany | 16.32 | 16.33 | 1 | ||
Praha-Horní Počernice | 16.41 | 16.41 | 1/3 | ||
Zeleneč | 16.45 | 16.45 | |||
Čelákovice | 16.53 | 16.54 | 5 | ||
Čelákovice-Jiřina | 16.56 | 16.56 | |||
Lysá nad Labem | 17.02 | 17.03 | 2 | ||
Milovice | 17.09 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci