R 935 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + 2xB256 + 2xBd264 + BDs450 + AB349/AB350 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 17.18 | III | |||
Vyškov na Moravě | 17.56 | 18.00 | 3 | ||
Ivanovice na Hané | 18.08 | 18.11 | 2 | ||
Nezamyslice | 18.18 | 18.19 | 3 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 18.33 | 18.35 | 5 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 18.51 | 18.56 | |||
Mohelnice | 19.14 | 19.15 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 19.23 | 19.25 | 2 | ||
Postřelmov | 19.30 | 19.31 | 1 | ||
Bludov | 19.33 | 19.33 | 2/3 | ||
Šumperk | 19.39 | 3/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster