Os 9355 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 21.17 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 21.23 | 21.24 | 3 | ||
Praha-Kyje | 21.27 | 21.27 | |||
Praha-Dolní Počernice | 21.29 | 21.29 | |||
Praha-Běchovice | 21.32 | 21.33 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 21.38 | 21.38 | |||
Úvaly | 21.43 | 21.43 | 1/2 | ||
Tuklaty | 21.48 | 21.48 | |||
Rostoklaty | 21.51 | 21.51 | |||
Český Brod | 21.55 | 21.56 | 2 | ||
Klučov | 21.59 | 21.59 | |||
Poříčany | 22.02 | 22.02 | 1 | ||
Tatce | 22.06 | 22.06 | |||
Pečky | 22.09 | 22.10 | 2 | ||
Cerhenice | 22.13 | 22.13 | |||
Velim | 22.16 | 22.17 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 22.19 | 22.19 | |||
Kolín zastávka | 22.23 | 22.23 | |||
Kolín | 22.26 | 22.37 | 3 | ||
Kolín dílny | 22.39 | 22.39 | |||
Starý Kolín | 22.43 | 22.43 | |||
Záboří nad Labem | 22.47 | 22.47 | 1/3 | ||
Týnec nad Labem | 22.49 | 22.49 | |||
Kojice | 22.52 | 22.52 | |||
Chvaletice | 22.54 | 22.54 | |||
Řečany nad Labem | 22.59 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci