Os 9340 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 16.41 | 3 | |||
Kolín zastávka | 16.43 | 16.44 | |||
Nová Ves u Kolína | 16.47 | 16.47 | |||
Velim | 16.50 | 16.50 | 1/2 | ||
Cerhenice | 16.53 | 16.53 | |||
Pečky | 16.57 | 17.01 | 1/1 | ||
Tatce | 17.03 | 17.03 | |||
Poříčany | 17.07 | 17.08 | 2 | ||
Klučov | 17.10 | 17.10 | |||
Český Brod | 17.14 | 17.15 | 3 | ||
Rostoklaty | 17.19 | 17.19 | |||
Tuklaty | 17.22 | 17.22 | |||
Úvaly | 17.26 | 17.27 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 17.31 | 17.31 | |||
Praha-Běchovice | 17.37 | 17.37 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 17.40 | 17.40 | |||
Praha-Kyje | 17.42 | 17.42 | |||
Praha-Libeň | 17.46 | 17.47 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 17.53 | II./2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci