Os 9337 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 15.47 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 15.53 | 15.54 | 3 | ||
Praha-Kyje | 15.57 | 15.57 | |||
Praha-Dolní Počernice | 15.59 | 15.59 | |||
Praha-Běchovice | 16.02 | 16.03 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 16.08 | 16.08 | |||
Úvaly | 16.13 | 16.13 | 1/2 | ||
Tuklaty | 16.18 | 16.18 | |||
Rostoklaty | 16.21 | 16.21 | |||
Český Brod | 16.25 | 16.26 | 2 | ||
Klučov | 16.29 | 16.29 | |||
Poříčany | 16.32 | 16.32 | 1 | ||
Tatce | 16.36 | 16.36 | |||
Pečky | 16.39 | 16.46 | 2 | ||
Cerhenice | 16.49 | 16.49 | |||
Velim | 16.53 | 16.56 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 16.58 | 16.58 | |||
Kolín zastávka | 17.02 | 17.02 | |||
Kolín | 17.05 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci