Os 9334 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 15.14 | 3 | |||
Kolín zastávka | 15.16 | 15.17 | |||
Nová Ves u Kolína | 15.20 | 15.20 | |||
Velim | 15.23 | 15.23 | 1/2 | ||
Cerhenice | 15.26 | 15.26 | |||
Pečky | 15.30 | 15.31 | 1/2 | ||
Tatce | 15.33 | 15.33 | |||
Poříčany | 15.37 | 15.38 | 2 | ||
Klučov | 15.40 | 15.40 | |||
Český Brod | 15.44 | 15.45 | 3 | ||
Rostoklaty | 15.49 | 15.49 | |||
Tuklaty | 15.52 | 15.52 | |||
Úvaly | 15.56 | 15.57 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 16.01 | 16.01 | |||
Praha-Běchovice | 16.07 | 16.07 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 16.10 | 16.10 | |||
Praha-Kyje | 16.12 | 16.12 | |||
Praha-Libeň | 16.16 | 16.17 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 16.23 | II./2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci