R 933 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + B256 + 2xBd264 + BDs450 + AB349/AB350 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 11.18 | III | |||
Vyškov na Moravě | 11.56 | 12.00 | 3 | ||
Ivanovice na Hané | 12.08 | 12.11 | 2 | ||
Nezamyslice | 12.18 | 12.19 | 3 | ||
Prostějov hlavní nádraží | 12.33 | 12.35 | 5 | ||
Olomouc hlavní nádraží | 12.51 | 12.56 | |||
Mohelnice | 13.14 | 13.15 | 2 | ||
Zábřeh na Moravě | 13.23 | 13.25 | 2 | ||
Postřelmov | 13.31 | 13.32 | 2 | ||
Šumperk | 13.39 | 3/4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci