Os 9319 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 9.17 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 9.23 | 9.24 | 3 | ||
Praha-Kyje | 9.27 | 9.27 | |||
Praha-Dolní Počernice | 9.29 | 9.29 | |||
Praha-Běchovice | 9.32 | 9.33 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 9.38 | 9.38 | |||
Úvaly | 9.43 | 9.43 | 1/2 | ||
Tuklaty | 9.48 | 9.48 | |||
Rostoklaty | 9.51 | 9.51 | |||
Český Brod | 9.55 | 9.56 | 2 | ||
Klučov | 9.59 | 9.59 | |||
Poříčany | 10.02 | 10.02 | 1 | ||
Tatce | 10.06 | 10.06 | |||
Pečky | 10.09 | 10.14 | 2 | ||
Cerhenice | 10.17 | 10.17 | |||
Velim | 10.20 | 10.21 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 10.23 | 10.23 | |||
Kolín zastávka | 10.27 | 10.27 | |||
Kolín | 10.30 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci