Os 9317 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 8.17 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 8.23 | 8.24 | 3 | ||
Praha-Kyje | 8.27 | 8.27 | |||
Praha-Dolní Počernice | 8.29 | 8.29 | |||
Praha-Běchovice | 8.32 | 8.33 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 8.38 | 8.38 | |||
Úvaly | 8.43 | 8.43 | 1/2 | ||
Tuklaty | 8.48 | 8.48 | |||
Rostoklaty | 8.51 | 8.51 | |||
Český Brod | 8.55 | 8.56 | 2 | ||
Klučov | 8.59 | 8.59 | |||
Poříčany | 9.02 | 9.02 | 1 | ||
Tatce | 9.06 | 9.06 | |||
Pečky | 9.09 | 9.14 | 2 | ||
Cerhenice | 9.17 | 9.17 | |||
Velim | 9.20 | 9.21 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 9.23 | 9.23 | |||
Kolín zastávka | 9.27 | 9.27 | |||
Kolín | 9.30 | 9.37 | 2 | ||
Kolín dílny | 9.39 | 9.39 | |||
Starý Kolín | 9.43 | 9.43 | |||
Záboří nad Labem | 9.47 | 9.47 | 1/3 | ||
Týnec nad Labem | 9.49 | 9.49 | |||
Kojice | 9.52 | 9.52 | |||
Chvaletice | 9.54 | 9.54 | |||
Řečany nad Labem | 9.58 | 9.59 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 10.02 | 10.02 | |||
Přelouč | 10.05 | 10.08 | 1/2 | ||
Valy u Přelouče | 10.11 | 10.11 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 10.18 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci