Os 9309 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 5.47 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 5.53 | 5.54 | 3 | ||
Praha-Kyje | 5.57 | 5.57 | |||
Praha-Dolní Počernice | 5.59 | 5.59 | |||
Praha-Běchovice | 6.02 | 6.03 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 6.08 | 6.08 | |||
Úvaly | 6.13 | 6.13 | 1/2 | ||
Tuklaty | 6.18 | 6.18 | |||
Rostoklaty | 6.21 | 6.21 | |||
Český Brod | 6.25 | 6.26 | 2 | ||
Klučov | 6.29 | 6.29 | |||
Poříčany | 6.32 | 6.32 | 1 | ||
Tatce | 6.36 | 6.36 | |||
Pečky | 6.39 | 6.40 | 2 | ||
Cerhenice | 6.43 | 6.43 | |||
Velim | 6.46 | 6.47 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 6.49 | 6.49 | |||
Kolín zastávka | 6.53 | 6.53 | |||
Kolín | 6.56 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci