Os 9307 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 5.17 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 5.23 | 5.24 | 3 | ||
Praha-Kyje | 5.27 | 5.27 | |||
Praha-Dolní Počernice | 5.29 | 5.29 | |||
Praha-Běchovice | 5.32 | 5.33 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 5.38 | 5.38 | |||
Úvaly | 5.43 | 5.43 | 1/2 | ||
Tuklaty | 5.48 | 5.48 | |||
Rostoklaty | 5.51 | 5.51 | |||
Český Brod | 5.55 | 5.56 | 2 | ||
Klučov | 5.59 | 5.59 | |||
Poříčany | 6.02 | 6.02 | 1 | ||
Tatce | 6.06 | 6.06 | |||
Pečky | 6.09 | 6.14 | 2 | ||
Cerhenice | 6.17 | 6.17 | |||
Velim | 6.20 | 6.21 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 6.23 | 6.23 | |||
Kolín zastávka | 6.27 | 6.27 | |||
Kolín | 6.30 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci