Os 9303 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 3.54 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 4.00 | 4.01 | 3 | ||
Praha-Kyje | 4.04 | 4.04 | |||
Praha-Dolní Počernice | 4.06 | 4.06 | |||
Praha-Běchovice | 4.09 | 4.10 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 4.15 | 4.15 | |||
Úvaly | 4.20 | 4.20 | 1/2 | ||
Tuklaty | 4.25 | 4.25 | |||
Rostoklaty | 4.28 | 4.28 | |||
Český Brod | 4.32 | 4.33 | 2 | ||
Klučov | 4.36 | 4.36 | |||
Poříčany | 4.39 | 4.39 | 1 | ||
Tatce | 4.43 | 4.43 | |||
Pečky | 4.46 | 4.47 | 2 | ||
Cerhenice | 4.50 | 4.50 | |||
Velim | 4.53 | 4.56 | 2 | ||
Nová Ves u Kolína | 4.58 | 4.58 | |||
Kolín zastávka | 5.02 | 5.02 | |||
Kolín | 5.05 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci