Os 9268 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Havlíčkův Brod | 18.22 | 2 | |||
Havlíčkův Brod-Perknov | 18.27 | 18.27 | |||
Okrouhlice | 18.32 | 18.32 | 4 | ||
Pohleď | 18.36 | 18.36 | |||
Světlá nad Sázavou | 18.42 | 18.46 | 3 | ||
Světlá nad Sázavou město | 18.48 | 18.48 | |||
Dolní Březinka | 18.52 | 18.52 | |||
Mrzkovice | 18.54 | 18.54 | |||
Smrčná | 18.57 | 18.57 | |||
Stvořidla | 19.02 | 19.02 | |||
Vilémovice | 19.06 | 19.06 | |||
Horní Ledeč | 19.11 | 19.11 | |||
Ledeč nad Sázavou | 19.14 | 19.16 | 3 | ||
Chřenovice-Podhradí | 19.22 | 19.22 | |||
Chřenovice | 19.27 | 19.27 | |||
Budčice | 19.31 | 19.31 | |||
Vlastějovice | 19.33 | 19.33 | |||
Laziště | 19.35 | 19.35 | |||
Horka nad Sázavou | 19.39 | 19.39 | |||
Zruč nad Sázavou | 19.44 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci