Os 9263 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kácov | 4.57 | 2 | |||
Kácov zastávka | 5.00 | 5.00 | |||
Střechov nad Sázavou | 5.04 | 5.04 | |||
Čížov | 5.07 | 5.07 | |||
Chabeřice | 5.09 | 5.09 | |||
Zruč nad Sázavou zastávka | 5.13 | 5.13 | |||
Zruč nad Sázavou | 5.17 | 5.18 | 3 | ||
Horka nad Sázavou | 5.22 | 5.22 | |||
Laziště | 5.26 | 5.26 | |||
Vlastějovice | 5.28 | 5.28 | |||
Budčice | 5.30 | 5.30 | |||
Chřenovice | 5.33 | 5.33 | |||
Chřenovice-Podhradí | 5.38 | 5.38 | |||
Ledeč nad Sázavou | 5.44 | 5.45 | 2 | ||
Horní Ledeč | 5.47 | 5.47 | |||
Vilémovice | 5.52 | 5.52 | |||
Stvořidla | 5.54 | 5.54 | |||
Smrčná | 5.59 | 5.59 | |||
Mrzkovice | 6.02 | 6.02 | |||
Dolní Březinka | 6.04 | 6.04 | |||
Světlá nad Sázavou město | 6.08 | 6.08 | |||
Světlá nad Sázavou | 6.11 | 6.15 | 3 | ||
Pohleď | 6.19 | 6.19 | |||
Okrouhlice | 6.23 | 6.24 | 3 | ||
Havlíčkův Brod-Perknov | 6.29 | 6.29 | |||
Havlíčkův Brod | 6.34 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci