Os 9246 | |
Řazení vlaku: 810 + 2xBDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Sázava | 17.20 | 2 | |||
Sázava zastávka | 17.22 | 17.22 | |||
Plužiny | 17.25 | 17.25 | |||
Stříbrná Skalice | 17.29 | 17.29 | |||
Samechov | 17.33 | 17.38 | 2 | ||
Vlkovec | 17.41 | 17.41 | |||
Chocerady | 17.43 | 17.43 | |||
Hvězdonice | 17.48 | 17.48 | 2 | ||
Zlenice | 17.53 | 17.53 | |||
Lštění | 17.56 | 17.56 | |||
Čerčany | 18.00 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci