Os 9208 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Světlá nad Sázavou | 15.48 | 3 | |||
Světlá nad Sázavou město | 15.50 | 15.50 | |||
Dolní Březinka | 15.54 | 15.54 | |||
Mrzkovice | 15.56 | 15.56 | |||
Smrčná | 15.59 | 15.59 | |||
Stvořidla | 16.04 | 16.04 | |||
Vilémovice | 16.08 | 16.08 | |||
Horní Ledeč | 16.13 | 16.13 | |||
Ledeč nad Sázavou | 16.16 | 16.26 | 2 | ||
Chřenovice-Podhradí | 16.32 | 16.32 | |||
Chřenovice | 16.38 | 16.38 | |||
Budčice | 16.42 | 16.42 | |||
Vlastějovice | 16.44 | 16.45 | 3 | ||
Laziště | 16.47 | 16.47 | |||
Horka nad Sázavou | 16.50 | 16.50 | |||
Zruč nad Sázavou | 16.56 | 17.14 | 3 | ||
Zruč nad Sázavou zastávka | 17.17 | 17.17 | |||
Chabeřice | 17.23 | 17.23 | |||
Čížov | 17.25 | 17.25 | |||
Střechov nad Sázavou | 17.29 | 17.29 | |||
Kácov zastávka | 17.34 | 17.34 | |||
Kácov | 17.38 | 17.39 | 2 | ||
Vranice | 17.44 | 17.44 | |||
Soběšín | 17.48 | 17.48 | |||
Český Šternberk zastávka | 17.52 | 17.52 | |||
Český Šternberk | 17.54 | 17.54 | |||
Malovidy | 17.57 | 17.57 | |||
Rataje nad Sázavou-Ivaň | 18.01 | 18.01 | |||
Rataje nad Sázavou zastávka | 18.03 | 18.03 | |||
Ledečko | 18.07 | 18.08 | 3 | ||
Samopše | 18.11 | 18.11 | |||
Sázava | 18.17 | 18.21 | 2 | ||
Sázava zastávka | 18.23 | 18.23 | |||
Plužiny | 18.26 | 18.26 | |||
Stříbrná Skalice | 18.30 | 18.30 | |||
Samechov | 18.33 | 18.38 | 3 | ||
Vlkovec | 18.41 | 18.41 | |||
Chocerady | 18.42 | 18.42 | |||
Hvězdonice | 18.46 | 18.47 | 2 | ||
Zlenice | 18.51 | 18.51 | |||
Lštění | 18.54 | 18.54 | |||
Čerčany | 18.58 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci