Os 9065 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 16.30 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 16.34 | 16.35 | 2 | ||
Praha-Krč | 16.41 | 16.41 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 16.45 | 16.46 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 16.50 | 16.50 | |||
Praha-Komořany | 16.52 | 16.52 | |||
Praha-Zbraslav | 16.56 | 16.56 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 17.00 | 17.00 | |||
Vrané nad Vltavou | 17.03 | 17.04 | 2 | ||
Skochovice | 17.06 | 17.06 | |||
Davle | 17.13 | 17.13 | 2 | ||
Petrov-Chlomek | 17.16 | 17.16 | |||
Petrov u Prahy | 17.18 | 17.18 | |||
Luka pod Medníkem | 17.23 | 17.23 | |||
Jílové u Prahy | 17.30 | 17.30 | 2 | ||
Kamenný Přívoz | 17.35 | 17.35 | |||
Prosečnice | 17.38 | 17.38 | |||
Krhanice | 17.43 | 17.43 | |||
Chrást nad Sázavou | 17.47 | 17.47 | |||
Týnec nad Sázavou | 17.50 | 17.51 | 2 | ||
Pecerady | 17.54 | 17.54 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 17.59 | 17.59 | |||
Poříčí nad Sázavou | 18.03 | 18.03 | |||
Čerčany | 18.09 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci