Os 9064 | |
Řazení vlaku: 749 + 2xBmto292 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 16.48 | 2 | |||
Poříčí nad Sázavou | 16.52 | 16.52 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 16.56 | 16.57 | |||
Pecerady | 17.01 | 17.01 | |||
Týnec nad Sázavou | 17.05 | 17.07 | 2 | ||
Chrást nad Sázavou | 17.10 | 17.10 | |||
Krhanice | 17.15 | 17.15 | 3 | ||
Prosečnice | 17.19 | 17.20 | |||
Kamenný Přívoz | 17.22 | 17.22 | |||
Jílové u Prahy | 17.27 | 17.33 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 17.39 | 17.39 | |||
Petrov u Prahy | 17.45 | 17.48 | |||
Petrov-Chlomek | 17.50 | 17.51 | |||
Davle | 17.54 | 17.55 | 2 | ||
Skochovice | 18.01 | 18.02 | |||
Vrané nad Vltavou | 18.05 | 18.06 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 18.09 | 18.09 | |||
Praha-Zbraslav | 18.13 | 18.13 | 3 | ||
Praha-Komořany | 18.17 | 18.17 | |||
Praha-Modřany zastávka | 18.20 | 18.20 | 1/1 | ||
Praha-Braník | 18.23 | 18.23 | 3 | ||
Praha-Krč | 18.28 | 18.28 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 18.35 | 18.36 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 18.40 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci