Os 9061 | |
Řazení vlaku: 2x814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 11.00 | ||||
Praha-Vršovice | 11.04 | 11.05 | 2 | ||
Praha-Krč | 11.11 | 11.11 | 2/2 | ||
Praha-Braník | 11.15 | 11.16 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 11.20 | 11.20 | |||
Praha-Komořany | 11.22 | 11.22 | |||
Praha-Zbraslav | 11.26 | 11.26 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 11.30 | 11.30 | |||
Vrané nad Vltavou | 11.33 | 11.34 | 2 | ||
Skochovice | 11.36 | 11.36 | |||
Davle | 11.43 | 11.44 | 2 | ||
Petrov-Chlomek | 11.46 | 11.46 | |||
Petrov u Prahy | 11.48 | 11.48 | |||
Luka pod Medníkem | 11.54 | 11.54 | |||
Jílové u Prahy | 12.00 | 12.01 | 2 | ||
Kamenný Přívoz | 12.06 | 12.06 | |||
Prosečnice | 12.09 | 12.09 | |||
Krhanice | 12.14 | 12.14 | |||
Chrást nad Sázavou | 12.18 | 12.18 | |||
Týnec nad Sázavou | 12.21 | 12.51 | 2 | ||
Pecerady | 12.54 | 12.54 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 12.59 | 12.59 | |||
Poříčí nad Sázavou | 13.03 | 13.03 | |||
Čerčany | 13.09 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci