Os 9055 | |
Řazení vlaku: 749 + 2xBmto292 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 8.24 | 6 | |||
Praha-Vršovice | 8.28 | 8.29 | 2 | ||
Praha-Krč | 8.35 | 8.36 | 2/3 | ||
Praha-Braník | 8.40 | 8.41 | 3 | ||
Praha-Modřany zastávka | 8.44 | 8.45 | 1/1 | ||
Praha-Komořany | 8.47 | 8.48 | |||
Praha-Zbraslav | 8.51 | 8.52 | 3 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 8.56 | 8.56 | |||
Vrané nad Vltavou | 9.00 | 9.00 | 2 | ||
Skochovice | 9.03 | 9.03 | |||
Davle | 9.10 | 9.10 | 2 | ||
Petrov-Chlomek | 9.13 | 9.13 | |||
Petrov u Prahy | 9.16 | 9.16 | |||
Luka pod Medníkem | 9.22 | 9.23 | |||
Jílové u Prahy | 9.29 | 9.29 | 2 | ||
Kamenný Přívoz | 9.35 | 9.35 | |||
Prosečnice | 9.37 | 9.38 | |||
Krhanice | 9.42 | 9.43 | 3 | ||
Chrást nad Sázavou | 9.47 | 9.47 | |||
Týnec nad Sázavou | 9.49 | 9.50 | 2 | ||
Pecerady | 9.54 | 9.54 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 9.59 | 9.59 | |||
Poříčí nad Sázavou | 10.03 | 10.03 | |||
Čerčany | 10.09 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci