Os 9020 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 20.18 | 2 | |||
Poříčí nad Sázavou | 20.22 | 20.22 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 20.26 | 20.26 | |||
Pecerady | 20.30 | 20.30 | |||
Týnec nad Sázavou | 20.35 | 20.36 | 2 | ||
Chrást nad Sázavou | 20.38 | 20.38 | |||
Krhanice | 20.43 | 20.43 | |||
Prosečnice | 20.47 | 20.47 | |||
Kamenný Přívoz | 20.49 | 20.49 | |||
Jílové u Prahy | 20.54 | 21.02 | 2 | ||
Luka pod Medníkem | 21.08 | 21.08 | |||
Petrov u Prahy | 21.14 | 21.14 | |||
Petrov-Chlomek | 21.17 | 21.17 | |||
Davle | 21.20 | 21.21 | 2 | ||
Skochovice | 21.27 | 21.27 | |||
Vrané nad Vltavou | 21.30 | 21.37 | 2 | ||
Dolní Břežany-Jarov | 21.40 | 21.40 | |||
Praha-Zbraslav | 21.43 | 21.44 | 3 | ||
Praha-Komořany | 21.47 | 21.47 | |||
Praha-Modřany zastávka | 21.51 | 21.51 | |||
Praha-Braník | 21.54 | 21.54 | 3 | ||
Praha-Krč | 21.58 | 21.58 | 2/2 | ||
Praha-Vršovice | 22.05 | 22.06 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 22.10 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci