R 887 | |
Řazení vlaku: 162_n2 + AB349 + Bp282 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem západ | 10.47 | 4 | |||
Ústí nad Labem-Střekov | 10.51 | 10.52 | 2 | ||
Litoměřice město | 11.10 | 11.12 | |||
Štětí | 11.29 | 11.29 | 4 | ||
Mělník | 11.38 | 11.40 | 2 | ||
Všetaty | 11.47 | 11.48 | 2/2 | ||
Stará Boleslav | 11.57 | 11.57 | 2 | ||
Lysá nad Labem | 12.05 | 12.06 | 1/3 | ||
Nymburk hlavní nádraží | 12.16 | 12.19 | 1 | ||
Poděbrady | 12.24 | 12.26 | 1/2 | ||
Velký Osek | 12.31 | 12.32 | 3 | ||
Kolín | 12.40 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci