Os 8852 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Úvaly | 17.16 | 1/1 | |||
Praha-Klánovice | 17.20 | 17.20 | |||
Praha-Běchovice | 17.26 | 17.26 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 17.29 | 17.29 | |||
Praha-Kyje | 17.31 | 17.31 | |||
Praha-Libeň | 17.35 | 17.36 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 17.42 | 17.50 | 3 | ||
Praha-Smíchov | 17.57 | 17.58 | 3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 18.03 | 18.03 | |||
Praha-Radotín | 18.06 | 18.06 | 2 | ||
Černošice | 18.11 | 18.11 | |||
Černošice-Mokropsy | 18.13 | 18.14 | |||
Všenory | 18.16 | 18.17 | |||
Dobřichovice | 18.18 | 18.19 | 2 | ||
Řevnice | 18.22 | 18.23 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 18.26 | 18.26 | 2 | ||
Karlštejn | 18.30 | 18.31 | 1/2 | ||
Srbsko | 18.34 | 18.35 | |||
Beroun | 18.40 | 1A |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci