Os 8821 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 8.48 | 1A | |||
Srbsko | 8.52 | 8.53 | |||
Karlštejn | 8.56 | 8.56 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 9.00 | 9.00 | 1/4 | ||
Řevnice | 9.03 | 9.04 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 9.07 | 9.08 | 1/3 | ||
Všenory | 9.10 | 9.11 | |||
Černošice-Mokropsy | 9.13 | 9.14 | |||
Černošice | 9.16 | 9.17 | |||
Praha-Radotín | 9.21 | 9.22 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 9.25 | 9.25 | |||
Praha-Smíchov | 9.31 | 9.32 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 9.39 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci