Os 8817 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 7.48 | 1A | |||
Srbsko | 7.52 | 7.53 | |||
Karlštejn | 7.56 | 7.56 | 2 | ||
Zadní Třebaň | 8.00 | 8.00 | 1/4 | ||
Řevnice | 8.03 | 8.04 | 1/3 | ||
Dobřichovice | 8.07 | 8.08 | 1/3 | ||
Všenory | 8.10 | 8.11 | |||
Černošice-Mokropsy | 8.13 | 8.14 | |||
Černošice | 8.16 | 8.17 | |||
Praha-Radotín | 8.21 | 8.22 | 1/3 | ||
Praha-Velká Chuchle | 8.25 | 8.25 | |||
Praha-Smíchov | 8.31 | 8.32 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 8.39 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci