R 877 „Svitava“ | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + B256 + Bd264 + BDs450 + AB349/AB350 + B256 + Bd264 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.47 | 4 | |||
Praha-Libeň | 17.53 | 17.54 | 3 | ||
Kolín | 18.33 | 18.35 | 2 | ||
Přelouč | 18.50 | 18.51 | 1/3 | ||
Pardubice hlavní nádraží | 19.00 | 19.02 | 4 | ||
Choceň | 19.20 | 19.25 | 1 | ||
Ústí nad Orlicí | 19.38 | 19.39 | praľské/3 | ||
Česká Třebová | 19.48 | 19.49 | 4 | ||
Svitavy | 19.59 | 20.00 | 2/3 | ||
Březová nad Svitavou | 20.11 | 20.12 | 3 | ||
Letovice | 20.20 | 20.21 | 4 | ||
Skalice nad Svitavou | 20.29 | 20.30 | 2 | ||
Blansko | 20.41 | 20.44 | 2 | ||
Brno hlavní nádraží | 21.04 | III |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci