..: Trasa vlaku Os 8705 - JŘ 2013 :..
Os 8705
Řazení vlaku: 814  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Veselí nad Lužnicí   7.43 1
  Vlkov nad Lužnicí  7.48 7.48 
  Frahelž  7.52 7.52 
  Lomnice nad Lužnicí  7.56 7.57 1
  Lužnice Neobsazená zastávka  8.02 8.02 
  Třeboň  8.06 8.09 2
  Třeboň lázně  8.12 8.13 
  Majdalena zastávka  8.20 8.20 
  Majdalena  8.23 8.24 3
  Suchdol nad Lužnicí  8.29 8.30 4
  Suchdol nad Lužnicí zastávka  8.32 8.33 
  Hrdlořezy  8.35 8.36 
  Dvory nad Lužnicí  8.39 8.39 
  Nová Ves nad Lužnicí  8.44 8.45 1
  České Velenice  8.51  2



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster