Os 8664 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 22.45 | 3 | |||
Pardubice-Svítkov | 22.47 | 22.48 | |||
Pardubice-Opočínek | 22.51 | 22.51 | |||
Valy u Přelouče | 22.54 | 22.55 | |||
Přelouč | 22.58 | 22.59 | 2 | ||
Lhota pod Přeloučí | 23.02 | 23.02 | |||
Řečany nad Labem | 23.05 | 23.05 | 1/2 | ||
Chvaletice | 23.09 | 23.09 | |||
Kojice | 23.11 | 23.11 | |||
Týnec nad Labem | 23.14 | 23.15 | |||
Záboří nad Labem | 23.16 | 23.17 | 2 | ||
Starý Kolín | 23.20 | 23.21 | |||
Kolín dílny | 23.24 | 23.25 | |||
Kolín | 23.28 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci