Os 8617 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 21.47 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 21.53 | 21.54 | 3 | ||
Praha-Kyje | 21.57 | 21.57 | |||
Praha-Dolní Počernice | 21.59 | 21.59 | |||
Praha-Běchovice | 22.02 | 22.03 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 22.08 | 22.08 | |||
Úvaly | 22.13 | 22.13 | 1/2 | ||
Tuklaty | 22.18 | 22.18 | |||
Rostoklaty | 22.21 | 22.21 | |||
Český Brod | 22.25 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci