Os 8610 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 14.45 | 3 | |||
Rostoklaty | 14.49 | 14.49 | |||
Tuklaty | 14.52 | 14.52 | |||
Úvaly | 14.56 | 14.57 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 15.01 | 15.01 | |||
Praha-Běchovice | 15.07 | 15.07 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 15.10 | 15.10 | |||
Praha-Kyje | 15.12 | 15.12 | |||
Praha-Libeň | 15.16 | 15.17 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 15.23 | II./2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci