Os 8608 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Brod | 13.45 | 3 | |||
Rostoklaty | 13.49 | 13.49 | |||
Tuklaty | 13.52 | 13.52 | |||
Úvaly | 13.56 | 13.57 | 2 | ||
Praha-Klánovice | 14.01 | 14.01 | |||
Praha-Běchovice | 14.07 | 14.07 | 2 | ||
Praha-Dolní Počernice | 14.10 | 14.10 | |||
Praha-Kyje | 14.12 | 14.12 | |||
Praha-Libeň | 14.16 | 14.17 | 2 | ||
Praha Masarykovo nádraží | 14.23 | II./2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci