Os 8605 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 9.47 | I./1 | |||
Praha-Libeň | 9.53 | 9.54 | 3 | ||
Praha-Kyje | 9.57 | 9.57 | |||
Praha-Dolní Počernice | 9.59 | 9.59 | |||
Praha-Běchovice | 10.02 | 10.03 | 1 | ||
Praha-Klánovice | 10.08 | 10.08 | |||
Úvaly | 10.13 | 10.13 | 1/2 | ||
Tuklaty | 10.18 | 10.18 | |||
Rostoklaty | 10.21 | 10.21 | |||
Český Brod | 10.25 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci