R 839 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + Aee145/Aee152 + BDs450 + Bee273 + Bee273/B249 + 2xBee272/B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 18.02 | III | |||
Vyškov na Moravě | 18.42 | 18.43 | 2 | ||
Kojetín | 19.07 | 19.09 | 3 | ||
Přerov | 19.23 | 19.25 | 1 | ||
Hranice na Moravě | 19.43 | 19.44 | 3/1 | ||
Ostrava-Svinov | 20.10 | 20.15 | 4 | ||
Ostrava hlavní nádraží | 20.22 | 20.24 | |||
Bohumín | 20.30 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci