Os 8283 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 18.29 | 3 | |||
Bystřice u Benešova | 18.34 | 18.34 | |||
Tomice | 18.39 | 18.39 | |||
Olbramovice | 18.44 | 18.45 | 1/2 | ||
Votice | 18.49 | 18.50 | 2/2 | ||
Heřmaničky | 18.55 | 18.56 | 2 | ||
Ješetice | 19.01 | 19.02 | 3 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 19.04 | 19.04 | |||
Střezimíř | 19.08 | 19.09 | 2 | ||
Mezno | 19.13 | 19.13 | |||
Sudoměřice u Tábora | 19.17 | 19.23 | 4 | ||
Chotoviny | 19.28 | 19.28 | 3 | ||
Tábor | 19.39 | 2/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci