Os 8270 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 12.16 | 2/1 | |||
Chotoviny | 12.27 | 12.28 | 3 | ||
Sudoměřice u Tábora | 12.33 | 12.34 | 3 | ||
Mezno | 12.38 | 12.38 | |||
Střezimíř | 12.43 | 12.44 | 2 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 12.47 | 12.47 | |||
Ješetice | 12.50 | 12.51 | 3 | ||
Heřmaničky | 12.55 | 12.56 | 2 | ||
Votice | 13.01 | 13.02 | 2/2 | ||
Olbramovice | 13.05 | 13.07 | 2/3 | ||
Tomice | 13.11 | 13.11 | |||
Bystřice u Benešova | 13.16 | 13.16 | |||
Benešov u Prahy | 13.21 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci