Os 8265 | |
Řazení vlaku: 754 + Bdt279/Bdt280 + BDs450 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 6.25 | 3 | |||
Bystřice u Benešova | 6.29 | 6.30 | |||
Tomice | 6.34 | 6.35 | |||
Olbramovice | 6.39 | 6.40 | 2/3 | ||
Votice | 6.44 | 6.45 | 1/2 | ||
Heřmaničky | 6.50 | 6.51 | 2 | ||
Ješetice | 6.56 | 6.56 | 2 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 6.59 | 6.59 | |||
Střezimíř | 7.02 | 7.02 | 2 | ||
Mezno | 7.07 | 7.07 | |||
Sudoměřice u Tábora | 7.10 | 7.11 | 3 | ||
Chotoviny | 7.16 | 7.19 | 2 | ||
Tábor | 7.31 | 2/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci