Os 8261 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 4.48 | 3 | |||
Bystřice u Benešova | 4.53 | 4.53 | |||
Tomice | 4.58 | 4.58 | |||
Olbramovice | 5.03 | 5.04 | 2/3 | ||
Votice | 5.08 | 5.09 | 2/2 | ||
Heřmaničky | 5.14 | 5.15 | 2 | ||
Ješetice | 5.20 | 5.21 | 2 | ||
Červený Újezd u Votic zastávka | 5.23 | 5.23 | |||
Střezimíř | 5.27 | 5.29 | 2 | ||
Mezno | 5.33 | 5.33 | |||
Sudoměřice u Tábora | 5.37 | 5.41 | 3 | ||
Chotoviny | 5.46 | 5.47 | 2 | ||
Tábor | 5.58 | 2/1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci