Os 8239 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tábor | 22.40 | 2/2 | |||
Tábor-Čápův Dvůr | 22.43 | 22.43 | |||
Sezimovo Ústí | 22.45 | 22.45 | |||
Planá nad Lužnicí | 22.49 | 22.50 | 1/1 | ||
Doubí u Tábora | 22.54 | 22.54 | |||
Roudná | 22.57 | 22.58 | 1 | ||
Soběslav | 23.04 | 23.05 | 2 | ||
Řípec-Dráchov | 23.10 | 23.10 | |||
Veselí nad Lužnicí | 23.15 | 4 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci