Os 8127/6 | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nové Údolí | 17.14 | 1 | |||
Stožec | 17.20 | 17.20 | 1 | ||
Černý Kříž | 17.26 | 17.31 | 2/3 | ||
Pěkná | 17.36 | 17.36 | |||
Ovesná | 17.43 | 17.43 | |||
Nová Pec | 17.47 | 17.48 | 1/3 | ||
Pernek na Šumavě | 17.53 | 17.53 | |||
Horní Planá | 17.57 | 17.59 | 1/2 | ||
Horní Planá zastávka | 18.02 | 18.02 | |||
Černá v Pošumaví | 18.06 | 18.07 | 2 | ||
Žlábek | 18.11 | 18.11 | |||
Hodňov | 18.13 | 18.13 | |||
Polečnice | 18.18 | 18.19 | 2 | ||
Polná na Šumavě | 18.22 | 18.22 | 2 | ||
Hořice na Šumavě | 18.31 | 18.32 | 2 | ||
Mezipotočí | 18.40 | 18.40 | |||
Kájov | 18.46 | 18.50 | 2 | ||
Český Krumlov | 18.57 | 18.58 | 3 | ||
Přísečná | 19.01 | 19.01 | |||
Zlatá Koruna | 19.05 | 19.06 | 3 | ||
Plešovice | 19.09 | 19.09 | |||
Třísov | 19.13 | 19.13 | |||
Holubov | 19.16 | 19.16 | |||
Křemže | 19.20 | 19.21 | 3 | ||
Vrábče | 19.25 | 19.25 | |||
Hradce | 19.28 | 19.28 | |||
Černý Dub | 19.32 | 19.32 | |||
Boršov nad Vltavou | 19.37 | 19.38 | 2 | ||
České Budějovice jižní zastávka | 19.44 | 19.44 | |||
České Budějovice | 19.48 | IV |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci