Vlak Os 8013 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strakonice | 18.23 | 3 | |||
Modlešovice | 18.27 | 18.28 | |||
Čejetice | 18.30 | 18.31 | 2 | ||
Sudoměř u Písku | 18.34 | 18.34 | |||
Ražice | 18.38 | 18.40 | 2 | ||
Heřmaň obec | 18.43 | 18.43 | |||
Skály | 18.46 | 18.46 | |||
Protivín | 18.49 | 18.50 | 3 | ||
Protivín zastávka | 18.52 | 18.53 | |||
Milenovice | 18.56 | 18.56 | |||
Číčenice | 18.59 | 19.01 | 1/1 | ||
Záblatíčko | 19.06 | 19.06 | |||
Dívčice | 19.11 | 19.12 | 3 | ||
Zbudov | 19.14 | 19.15 | |||
Zliv | 19.19 | 19.21 | 2 | ||
Hluboká nad Vltavou | 19.26 | 19.27 | 2 | ||
České Budějovice severní zastávka | 19.31 | 19.32 | |||
České Budějovice | 19.36 | II |
jede v a , nejede 24.XII., 1., 8.V., 5.VII., 28.IX., 27.X.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci