Vlak Os 8006 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 10.30 | II | |||
České Budějovice severní zastávka | 10.33 | 10.34 | |||
Hluboká nad Vltavou | 10.38 | 10.39 | 2 | ||
Zliv | 10.44 | 10.45 | 1/2 | ||
Zbudov | 10.50 | 10.50 | |||
Dívčice | 10.52 | 10.53 | 3 | ||
Záblatíčko | 10.56 | 10.56 | |||
Číčenice | 11.00 | 11.01 | 2 | ||
Milenovice | 11.03 | 11.03 | |||
Protivín zastávka | 11.06 | 11.06 | |||
Protivín | 11.08 | 11.09 | 3 | ||
Skály | 11.13 | 11.13 | |||
Heřmaň obec | 11.15 | 11.15 | |||
Ražice | 11.18 | 11.18 | 2 | ||
Sudoměř u Písku | 11.21 | 11.21 | |||
Čejetice | 11.24 | 11.25 | 2 | ||
Modlešovice | 11.27 | 11.27 | |||
Strakonice | 11.32 | 3 |
jede v a 4.VII., nejede 28.XII., 5.VII.;
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci