R 789 | |
Řazení vlaku: 162 + 3xB256 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 19.24 | 3 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 19.38 | 19.40 | 3 | ||
Lovosice | 19.56 | 19.58 | 3 | ||
Bohušovice nad Ohří | 20.02 | 20.03 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 20.11 | 20.12 | 1/3 | ||
Hněvice | 20.17 | 20.18 | 2 | ||
Kralupy nad Vltavou | 20.36 | 20.38 | 3 | ||
Praha-Holešovice | 20.58 | 20.59 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 21.08 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci