Os 7823 | |
Řazení vlaku: 363 + Bt283 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 20.32 | 2A | |||
Plzeň-Doubravka | 20.36 | 20.36 | |||
Chrást u Plzně | 20.43 | 20.44 | 1/3 | ||
Dýšina-Horomyslice | 20.46 | 20.47 | |||
Ejpovice | 20.49 | 20.50 | |||
Klabava | 20.52 | 20.52 | |||
Rokycany | 20.56 | 20.58 | 3 | ||
Svojkovice | 21.02 | 21.02 | |||
Holoubkov | 21.05 | 21.06 | 2 | ||
Mýto | 21.08 | 21.09 | |||
Kařízek | 21.11 | 21.12 | 2 | ||
Kařez | 21.14 | 21.15 | |||
Cerhovice | 21.19 | 21.19 | |||
Hořovice | 21.23 | 21.24 | 2 | ||
Praskolesy | 21.27 | 21.28 | |||
Stašov | 21.30 | 21.31 | |||
Zdice | 21.34 | 21.34 | 2 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 21.37 | 21.37 | |||
Králův Dvůr | 21.39 | 21.40 | |||
Beroun | 21.44 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci