Os 7803 | |
Řazení vlaku: 363 + Bt283 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 8.32 | 2A | |||
Plzeň-Doubravka | 8.36 | 8.36 | |||
Chrást u Plzně | 8.43 | 8.44 | 1/3 | ||
Dýšina-Horomyslice | 8.46 | 8.47 | |||
Ejpovice | 8.49 | 8.50 | |||
Klabava | 8.52 | 8.52 | |||
Rokycany | 8.56 | 8.58 | 3 | ||
Svojkovice | 9.02 | 9.02 | |||
Holoubkov | 9.05 | 9.06 | 2 | ||
Mýto | 9.08 | 9.09 | |||
Kařízek | 9.11 | 9.12 | 2 | ||
Kařez | 9.14 | 9.15 | |||
Cerhovice | 9.19 | 9.19 | |||
Hořovice | 9.23 | 9.24 | 2 | ||
Praskolesy | 9.27 | 9.28 | |||
Stašov | 9.30 | 9.31 | |||
Zdice | 9.34 | 9.34 | 2 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 9.37 | 9.37 | |||
Králův Dvůr | 9.39 | 9.40 | |||
Beroun | 9.44 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci