R 773 | |
Řazení vlaku: 162 + 4xB256 + BDs449 + A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 5.24 | 3 | |||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 5.38 | 5.40 | 3 | ||
Lovosice | 5.55 | 5.58 | 3 | ||
Bohušovice nad Ohří | 6.02 | 6.03 | 2 | ||
Roudnice nad Labem | 6.11 | 6.12 | 1/3 | ||
Hněvice | 6.17 | 6.18 | 2 | ||
Kralupy nad Vltavou | 6.36 | 6.38 | 3 | ||
Praha-Holešovice | 6.58 | 6.59 | 2 | ||
Praha hlavní nádraží | 7.08 | 5 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci