R 772 | |
Řazení vlaku: 162 + A149 + BDs449 + 3xB249 + B256 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 8.48 | 4 | |||
Praha-Holešovice | 8.56 | 8.57 | 3 | ||
Kralupy nad Vltavou | 9.17 | 9.18 | 2 | ||
Hněvice | 9.34 | 9.35 | 1/3 | ||
Roudnice nad Labem | 9.42 | 9.43 | 2 | ||
Bohušovice nad Ohří | 9.50 | 9.51 | 1/3 | ||
Lovosice | 9.56 | 9.58 | 2 | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 10.14 | 10.16 | 3 | ||
Děčín hlavní nádraží | 10.32 | 3 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci