EC 77 „Antonín Dvořák“ | |
Řazení vlaku: 1216 + Ampz146 + WRmee816 + Bbdgmee236 + 2xBee238 + Bpee237 + 2xBmee248 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 10.39 | 4 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 11.39 | 11.41 | 4 | ||
Česká Třebová | 12.17 | 12.18 | 4 | ||
Brno hlavní nádraží | 13.19 | 13.22 | I | ||
Břeclav | 13.54 | 14.02 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci