R 756 | |
Řazení vlaku: 362_najbrt + 4xB249 + Bbdgmee236 + Aee142/A149 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 10.15 | 2 | |||
Praha-Smíchov | 10.22 | 10.23 | 3 | ||
Beroun | 10.51 | 10.52 | 2 | ||
Zdice | 10.59 | 11.00 | 3 | ||
Hořovice | 11.07 | 11.08 | 2 | ||
Rokycany | 11.27 | 11.30 | 2 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 11.50 | 12.06 | 1v | ||
Stříbro | 12.30 | 12.31 | 2/3 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 12.53 | 12.55 | 2/2 | ||
Mariánské Lázně | 13.05 | 13.07 | 2/3 | ||
Cheb | 13.27 | 1 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci