Os 7372/3 | |
Řazení vlaku: 242 + Bdt279 + BDs450 + Bdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Planá u Mariánských Lázní | 16.20 | 2/3 | |||
Cheb | 17.17 | 3 | |||
Chodová Planá | 16.24 | 16.24 | 1/2 | ||
Tršnice | 17.22 | 17.23 | 2 | ||
Mariánské Lázně | 16.30 | 16.31 | 2/3 | ||
Nebanice | 17.28 | 17.29 | |||
Valy u Mariánských Lázní | 16.33 | 16.34 | 2/2 | ||
Kynšperk nad Ohří | 17.32 | 17.33 | 3 | ||
Lázně Kynžvart | 16.38 | 16.39 | 1/2 | ||
Dasnice | 17.38 | 17.39 | 5 | ||
Dolní Žandov | 16.43 | 16.45 | 1/4 | ||
Hlavno | 17.43 | 17.44 | |||
Salajna | 16.48 | 16.48 | |||
Citice | 17.46 | 17.46 | 2 | ||
Lipová u Chebu | 16.52 | 16.52 | 2 | ||
Sokolov | 17.50 | 17.51 | 2 | ||
Stebnice | 16.55 | 16.55 | |||
Královské Poříčí | 17.54 | 17.54 | |||
Cheb-Všeboř | 16.58 | 16.58 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 18.00 | 18.01 | 2 | ||
Cheb | 17.02 | 3 | |||
Chodov | 18.05 | 18.06 | 4 | ||
Karlovy Vary-Dvory | 18.11 | 18.12 | 1 | ||
Karlovy Vary | 18.17 | 1a |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci