Os 7325 | |
Řazení vlaku: 363 + Bt283 + 2xBdt279 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Planá u Mariánských Lázní | 14.14 | 2/2 | |||
Brod nad Tichou | 14.18 | 14.18 | 1/1 | ||
Pavlovice | 14.22 | 14.23 | 1/1 | ||
Ošelín | 14.29 | 14.29 | 1/1 | ||
Svojšín | 14.35 | 14.38 | 1/3 | ||
Milíkov | 14.42 | 14.43 | 2/2 | ||
Stříbro | 14.47 | 14.48 | 2/3 | ||
Vranov u Stříbra | 14.52 | 14.52 | 2 | ||
Pňovany | 14.58 | 14.59 | 1/1 | ||
Pňovany zastávka | 15.02 | 15.02 | |||
Plešnice | 15.05 | 15.05 | |||
Kozolupy | 15.10 | 15.10 | 2 | ||
Vochov | 15.13 | 15.13 | |||
Plzeň-Křimice | 15.15 | 15.16 | 2 | ||
Plzeň-Zadní Skvrňany | 15.18 | 15.18 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 15.21 | 15.21 | I | ||
Plzeň hlavní nádraží | 15.26 | 15.32 | 2z | ||
Plzeň-Doubravka | 15.36 | 15.36 | |||
Chrást u Plzně | 15.43 | 15.44 | 1/3 | ||
Dýšina-Horomyslice | 15.46 | 15.47 | |||
Ejpovice | 15.49 | 15.50 | |||
Klabava | 15.52 | 15.52 | |||
Rokycany | 15.56 | 15.58 | 3 | ||
Svojkovice | 16.02 | 16.02 | |||
Holoubkov | 16.05 | 16.06 | 2 | ||
Mýto | 16.08 | 16.09 | |||
Kařízek | 16.11 | 16.12 | 2 | ||
Kařez | 16.14 | 16.15 | |||
Cerhovice | 16.19 | 16.19 | |||
Hořovice | 16.23 | 16.24 | 2 | ||
Praskolesy | 16.27 | 16.28 | |||
Stašov | 16.30 | 16.31 | |||
Zdice | 16.34 | 16.34 | 2 | ||
Králův Dvůr-Popovice | 16.37 | 16.37 | |||
Králův Dvůr | 16.39 | 16.40 | |||
Beroun | 16.44 | 2 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2013 platí od 9.12.2012 do 14.12.2013.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci